Balçova'da Oto Kiralama Rent a Car hizmeti

Balova'da ucuz fiyatlardan rent a car hizmetini bizden alın

İzmirin Kaliteli Rent a car Firmalarından olan firmamızdan İzmir Balçova da Rent a Car hizmetimi aradınız? Genellikle alışveriş merkezleri ile dolu izmirin lüks elit kesiminin yaşadığı gözde mekanların olduğu bu ilçeyi gezmek belki ihtiyaçtan ötürü balçovada oto kiralama için ucuz ekonomik rent a car hizmeti almak için, İzmir rent a car sektörünün öncü firmalarından olan firmamızdan Anında pratik bir şekilde bir telefonla hemen rezervasyon yapabilirsiniz,Balçovada oto kiralama ihtiyacınıza uygun en ucuz aracı balçova oto kiralama olarak hizmetinize verelim.

Artık İzmir Balçova Oto Kiralama daha kaliteli!

Bünyemizde yer alan birçoğu Son model araç filomuzla izmir rent a car arasında sektörün öncü firmalarından olan oto kiralama konusunda hizmetini müşteri odaklı geliştirmiş bir işletmeden otomobil kiralamanın keyfini sürme vakti geldi. Bizi arayın Balçova ve Narlıdere'ye kadar aracınızı size teslim edelim.Unutmayın En az 3 günlük kiralamada geçerli olmaktadır.Tek gün ve hafta sonu yapılan kiralamalarda aracı size adresinizde ücretsiz teslim etmeyebiliriz.

Balçova'da Rent a Car Hizmeti.

İletişim numaramızdan bize ulaşarak, kiralamak istediğiniz araç konusunda bilgi alabilirsiniz.Bazı araçlarımızda km sınırı bulunmaktadır.Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Balçova oto kiralama alanında en uygun fiyat tarifesine sahibiz. İletişime geçerek ücretsiz araba teslimi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Buca Hakkında Bilgiler

Ayrıca havaalanından balçovaya transfer hizmetlerimiz ve uzun süreli kiralamalarda da indirimlerimiz mevcuttur.

Semtin merkeze uzaklığı 15 km, nüfus 75.720 (2008) dir. Eğitim, Fevzi Çakmak, Onur, Teleferik, Korutürk, Çetin Emeç, İnciraltı ve Bahçelerarası gibi toplam sekiz mahalleye sahiptir.Doğu kısmında Konak, batıda ve güneyde Narlıdere, kuzeyde İzmir Körfezi yer alır.(wikipedia).

Bucadaki Rent A Car Şirketimizden En İyi Fiyatlardan Sizde Yararlanın

Bucada faaliyet göstermekteyiz , kalitemizle güvenle sizlere buradaki tüm rent a car işlemlerinizde,müşteri memnuniyet esaslı hizmet sunmaktayız.

| İzmİr Rent A Car Rental Tüm içerik SaklıdIr.© 2014 |