HAKKIMIZDA

eA RENT A CAR KENDİ BÜNYESİNDE OLUŞTURDUĞU KALİTE STANDARTLARINDA İZMİRDE KİRALIK ARABA HİZMETİ SUNMAKTADIR.

2004 den günümüze dek her model araçla izmir içi ve çevre ilçelerinde müşterilerine kiralık araba hizmeti sunan ea rent a car,alt yapısını ve web sayfasını güçlendirerek müşterilerine daha rahat,ve pratik araç kiralama hizmeti sunmaktadır.Misyonumuz,araç yelpazesini daima,sıfır araçlarla güçlendirmek,kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunmak,kalıcılığını ve kendisini ispatlamış ,güçlü marka imaji oluşturmak,sektördeki yerini sağlam adımlarla inşa etmektir.

 

Hizmet çıkatımızı daima ileriye yönelik geliştirerek,gelişen küresel dünyaya ayak uydurarak,rakiplerimizinin her zaman bir adım önünde olmak için düşüncelerimizi,hizmetimizi,kiralık araçlarımızı,o günün şartlarına göre yenilemekteyiz.Araba markalarımız ,genel kullanım,ticari taşımacılık,transfer ve organizasyonlar için,her zaman yenilenerek,farklı özgün oto kiralama sunmaktayız.

 

Bizleri tercih eden kullanıcılarımıza sürekli olarak hizmet verebilmek için izmirin 3 ayrı lokasyonunda rent a car ofisi açarak,daha kolay kiralama hizmeti almanızı sağlamaktayız.Yoğunluğa göre değişen durumlarla adrese teslim izmir içi araç kiralama hizmetide sunmaktayız.

HİZMET ETTİĞİMİZ ARAÇ GURUPLARI

BİNEK ARAÇLAR

Siz isteyin biz filomuza ekleyelim düşüncesi ile,2014 sezonu için ekonomik gurup araçlarımızda çeşitlilik sağlamak amacıyla,Renault Symbol,Fiat Linea,Dacia Sandero gibi birçok modeli ve daha fazlasını bizlerden kiralayabilirsiniz.

TİCARİ ARAÇLAR

LGerek taşımacılık,gerek Ailece seyahat edebilmeniz ve geniş bagaj hacmine sahip arabaları,filomuza ekledik.Fiat Doblo,Volkswagen Cady gibi arabaları bizden kiralayabilirsiniz.

MİNİBÜS GURUPLARI

LTüm organizasyonlarınızda ve Transfer hizmetinizde,Kalabalık aile gurubu ile,şehir içi ve şehir dışı tüm yolculuklarınız keyifli olsun diye Mercedes Vito,Renault Trafik Artık EA renta car da bir telefon kadar uzağınızda.

ve daha fazlası :

"Taleplerinizi değerlendirerek,oto kiralama şirketinde olmayan ve daha fazla hizmet anlayışı ile,izmirde şoförlü araç kiralama,Transfer hizmeti,tur organizasyonları,uçak biletinizi tek bir noktadan gerçekleştirebilirsiniz.."

ARAÇ FİLOMUZ

| İzmİr Rent A Car Rental Tüm içerik Saklıdor.© 2014 |